Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka przemysłowa Zamienie

Zamienie, mazowieckie

  • 5 984 400 zł
  • 9 974 m²
  • 600 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz

Skontaktuj się

Działka przemysłowa Zamienie

Zamienie, mazowieckie

zaktualizowane:
24 maja 2026

5 984 400 zł

9 974 m²

600 zł/m²

Działka przemysłowa Zamienie

Zaktualizowane: 24 maja 2026

5 984 400 zł 9 974 m² 600 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 5 984 400 zł (600 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: przemysłowa, 9 974 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 270m; szerokość: 38m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 24.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka przemysłowa , media projektowane , z obu stron działki dojazd

Agent

Dariusz

797 123...

797 123 448

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz

797 123...

797 123 448

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Dariusz

797 123...

797 123 448