Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Zamienie

Zamienie, mazowieckie

  • 499 200 zł
  • 39 m²
  • 12 800 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ciszewski

Skontaktuj się

Mieszkanie Zamienie

Zamienie, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

499 200 zł

39 m²

12 800 zł/m²

Mieszkanie Zamienie

Zaktualizowane: 14 maja 2026

499 200 zł 39 m² 12 800 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 200 zł (12 800 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Zamienie)
  • Dostępne: październik 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15945/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w nowej inwestycji w Zamieniu. Planowany termin oddania inwestycji przypada na IV kwartał 2026 roku. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji oraz możliwość wykończenia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Układ mieszkania został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i zapewnia wygodny podział na strefę dzienną i prywatną. (...)

Agent

Paweł Ciszewski

577 707...

577 707 098

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Ciszewski

577 707...

577 707 098

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.